Odessa Şehir İçi Ulaşım ve Havaalanı

Odessa Şehir İçi Ulaşım ve Havaalanı, Ukrayna’nın en güzel ve en çok sevilen şehirlerinden biri ile tanışmaya hazır olun. Odessa tarihi, kültürü ile birlikte birçok turistin dikkatini çeken eğlenceli bir şehirdir. Aynı zamanda Odessa ülkemize çok yakın olduğu için eğitim açısındanda birçok öğrencinin dikkatini çekiyor. Ukrayna’nın saati Türkiye ile aynıdır bunun nedeni ise aynı saat diliminde bulunmamızdır.

Odessa Şehir İçi Ulaşım birçok kişi için önem taşıyor. Odessa’da şehir içi ulaşım olarak birçok seçenek bulunuyor bunlar; otobüsler, troleybüsler, taksiler ve kiralık araçlar. Bu ulaşım araçları arasında en çok tercih edilen ise otobüslerdir. Otobüs tercihinin sebebi ise çok sayıda bulunması ve biletlerinin heryerden temin edilebiliyor olması.

Odessa öğrenciler için bu biletleri haftalık olarakta almanıza imkan sunuyor, böylece daha ucuza ve sürekli bilet ihtiyacı duymamanıza olanak sağlıyor. Bu biletleri büfelerden veya otobüs şöförlerinden kolayca alabiliyorsunuz.

Aynı zamanda şehrin güneybatısında, şehir merkezinden 7km uzaklıkta Odessa Havalimanı bulunmaktadır. Şehir içi ulaşımda olduğu gibi havalimanından da birçok otobüs ve troleybüs seferleri bulunuyor. Türkiye’den Odessa’ya; Türk Hava Yolları, Onur Air, Ukraine International Airlines, Flydubai gibi birçok havayolu ile ulaşım sağlanabilmekte.

Ukrayna’nın Odessa şehrinde eğitim alan öğrenciler gördükleri eğitimden son derece memnundurlar. Üniversitede birçok eğitim bölüm bulunmaktadır. Ders veren akademisyenler tam donanımlı olarak öğrenciye eksiksiz bir eğitim vermektedir.  Odessa Ukrayna’nın güneybatısında konumlanan bir şehirdir.

Odessa aynı zamanda Asya’yı ve Doğu Avrupa’yı akdenize bağlayan bir şehir. Bu bağlamda bir liman kentidir. Odessa Ukrayna’nın büyük şehirlerinden biridir ve yapılan nüfus sayımlarına göre nüfusun arttığını söylemek mümkün.

Sınavsız Eğitim İmkanı

Odessa’da İngilizce ve Rusça eğitimide verilmektedir ve mezun olan öğrenciler rahatlıkla günlük hayatında ve iş hayatlarında dil konusunda sorun yaşamamaktadır. Üniversitedeki öğrenciler diğer ülkelerde gördükleri eğitime oranla çok daha ucuza lisans eğitimi alabilir.

YGS-LYS-DGS gibi sınavlara girmeden Odessa’da okuyabilir. Bu üniversitede öğrenciler geleceklerine sağlam temeller üzerine inşa edebiliyor. Odessa’da şehir merkezinde kalmak isteyen öğrenciler içinde birçok hotel ve moteller bulunmaktadır.

Öğrenciler paralarını Grivna’ya çevirerek gıdadan tekstile kadar herşeyini rahatlıkla alabiliyor. Odessa’da ev fiyatlarıda başka birçok ülkeye göre daha ucuz. Bunların yanı sıra öğrenciler üniversitemizde eğitim alırken yaşam bunaltıcı olmayacak çünkü Odessa’da birçok eğlence yerleride bulunmaktadır. Dileyen öğrenciler tarihi yerleri kolayca gezebilir ve eski birçok kalıntıları inceleyebilir.

Odessa sizin için eğitim kapılarını açıyor. Sınav stresi ve başarı kaygısı yaşayan öğrenciler vize alma gereği duymadan rahatlıkla Ukrayna’ya gelebilir ve üniversiteyi ziyaret edebilir. Konumu ile tam bir liman kenti olduğu için birçok turist Odessa’yı ve sahillerini merak ediyor. Ekonomini sarmayacak kolaylıkla başvuru yapabileceğin aynı zamanda yakınlığı sayesinde ailenin gelip kalabileceği özgür bir eğitim için yapman gereken tek şey Eurostar Yurtdışı Danışmanlığı ile bize ulaşıp geleceğe büyük bir adım atmak.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!