Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmeni ve Antrenörlük

Beden Eğitimi Öğretmeni ve Antrenörlük Bölümü

Ülkemizle birçok yönden benzerlik gösteren fakat ayrıcalıklar yönünden zengin Odessa Humaniter üniversitesi Beden eğitimi öğretmeni ve antrenörlük bölümünde sınav şartlarına bağlı kalmadan eğitim alabilir.

Beden Eğitimi Öğretmeni ve Antrenörlük Bölümü

Ukrayna spor konusunda en başarılı ülkelerin başında gelir. Yıllardır pek çok Ukraynalı sporcunun Olimpiyatlarda ve diğer önemli müsabakalarda elde ettikleri başarılara şahit oluyoruz. Spora bu denli önem veren ülkenin elbette eğitim kurumları da aynı ciddiyet ve kaliteye sahiptir. Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Beden Eğitimi Öğretmeni ve Antrenörlük bölümü dünyanın her yerine başarılı sporcular ve antrenörler yollamaktadır.

Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Beden Eğitimi Öğretmeni ve Antrenörlük

Ne yazık ki spor bölümlerinde okumak isteyen öğrenciler daha bölüme girmeden pek çok sınava girmek ve başarılı olmak zorunda kalmakta, enerjilerini bu sınavlarda harcarken yoğun bir stres yaşamaktadırlar. Sınav heyecanı, yorgunluk ve stres gibi faktörler de sınavları kazanmayı zorlaştırmakta, öğrencilerin hayal kırıklığı yaşamalarına neden olmaktadır. Beden Eğitimi Öğretmeni ve Antrenörlük bölümüne girmek için artık sınavlarla boğuşmak zorunda değilsiniz. Üstelik yurt dışında okuma avantajına da sahip olabileceksiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşerek yılın 12 ayı boyunca başvuru yapabilir, kayıt döneminde sorunsuz şekilde işlemlerinizin yürümesini sağlayabilirsiniz. Profesyonel hizmet alarak gelecekte iyi bir Beden Eğitimi Öğretmeni ve Antrenörlük mezunu olarak güzel bir kariyer başlangıcı yapabilirsiniz.

Avrupa’da Ucuz Ve Kaliteli Eğitim

Avrupa ülkelerinde eğitim almak çok ucuz olmasa da, Ukrayna üniversiteleri bu konuda hem kaliteli eğitim vererek, hem de gençlere çok uygun öğrenim bedelleri sunarak önemli bir şans sunuyor. Beden eğitimi Öğretmeni ve Antrenörlük eğitimi alarak dünyanın en önemli spor kulüplerinde çalışma fırsatı yakalayabileceğiniz gibi, ülkemizde de tanınan diplomanız sayesinde geri dönerek rahatlıkla iş bulabilirsiniz. Rusça eğitim almanız nedeniyle dilerseniz Rusya veya Ukrayna’da da spor kariyerinizi başlatabilirsiniz.

Dünyanın pek çok ülkesinden gelen, spora gönül vermiş gençlerle beraber çeşitli organizasyonlarda görev alabileceğiniz gibi, yeteneklerinizi Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Beden Eğitimi Öğretmeni ve Antrenörlük bölümünde okuyarak ortaya çıkarabilirsiniz. Eğitim süreniz boyunca üniversiteler arası yarışmalara katılma şansı da bulacağınız üniversitenin spor kompleksleri, sosyal tesisleri de kendinizi geliştirmeniz için sayısız olanak sunacaktır.

Beden Eğitimi Öğretmeni ve Antrenörlük bölümüne girmeniz için yaşınızın 25 altı olması ve sağlık konusunda herhangi bir engelinizin olmadığını gösteren sağlık raporuna ihtiyacınız var. Eğitim süresi 4 yıl olduğu gibi, dersler Rusça olduğu için önce hazırlık eğitimi almanız gerekiyor. Onun dışında lise diplomanız başvuru ve kayıt işlemleri için yeterli olacaktır. Geriye kalan evrak yazışmaları ve işlemleriniz için sizlere her zaman yardımcı olacak Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzmanlarıyla görüşebilirsiniz. Danışmanlarınız kayıt işlemleriniz dışında her türlü sorununuzu çözecek niteliğe, bilgi ve beceriye sahip oldukları için siz sadece eğitiminize odaklanabilirsiniz. Avrupa Üniversiteler Birliği’ne üye bir üniversiteden mezun olmak, dünyanın pek çok ülkesinde geçerli bir diplomaya sahip olmak için hiçbir engeliniz yok. Ucuz harç ücretleri ve ekonomik yaşam koşulları ile sizleri rüya gibi bir eğitim bekliyor.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite #ukraynadabedeneğitimi #ukraynadaantrenörlük #ukraynabedeneğitimi #odessahümaniterüniversitesi

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!