Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Diş Hekimliği

Diş Hekimliği Bölümü

Dünyanın neresine gidecek olursanız olun, iş bulmakta asla sıkıntı çekmeyeceğiniz bir mesleğiniz olsun istiyorsanız hemen Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Diş Hekimliği bölümüne başvurun. Hem saygın bir mesleğe sahip olabilir, hem de geleceğinizi daha şimdiden garanti altına alabilirsiniz. Çok kazandıran bir meslek olması bakımından Diş Hekimliği eğitimi almak sizin de iyi paralar kazanmanızı, hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Üstelik bu eğitimi yurt dışında almanın sayısız avantajına da sahip olacaksınız.

Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Diş Hekimliği

İnsanlara sağlık alanında hizmetler verebileceğiniz, mezun olduğunuzda ister Türkiye’de kendi muayenehanenizi açarak çalışabileceğiniz, isterseniz yurt dışında da mesleğinizi icra edebileceğiniz Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Diş Hekimliği  bölümünde öğrenci olma fırsatını kaçırmamalısınız. Hayal ettiklerinize en kolay ve zahmetsiz yoldan kavuşabilir, alacağınız 5 yıllık eğitimin ardından başka ülkelerde de iş imkanları bulabilirsiniz.

Gençlerin en çok tercih ettiği bölümlerin başında gelen Diş Hekimliği için artık sınavlara girmenize, uzun geceler stres yaşamanıza gerek yok. Avrupa Üniversiteler Birliği’nin en saygıdeğer üyelerinden olan Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Diş Hekimliği sayesinde tüm hayallerinize sınavsız, taban puansız ve tabi ki son derece ekonomik koşullarda kavuşabilirsiniz.

Geleceğinizi Şimdiden Şekillendirin

Lise mezunu olarak başvurabileceğiniz Diş Hekimliği Bölümü’nde 5 yıllık lisans eğitimi alırsınız. Ayrıca İngilizce ya da Rusça okuma şansınız da olduğu için, geleceğinizi nasıl şekillendirmek istiyorsanız dil eğitiminizi de ona uygun belirleyebilirsiniz. Mezun olduğunuzda iş fırsatları konusunda pek çok avantaja sahip olacağınız Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Diş Hekimliği bölümü için başvurularınızı senenin 12 ayı boyunca Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşerek yaptırabilirsiniz. Danışmanlarınızın uzmanlığı ve profesyonel yardımları sayesinde kayıt tarihlerini geçirmeden, bu eşsiz eğitime adım atabilir, rüyalarınızı gerçek hale getirebilirsiniz.

Hiçbir sınav şartı olmadan gireceğiniz Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Diş Hekimliği için lise mezunu olmanız dışında bir de 25 yaş altında olmanız gerekiyor. Tabi ki yabancı dilde eğitim alacağınız için, öncelikle seçeceğiniz dilde hazırlık eğitimi de alıyorsunuz ve bu eğitimi başarıyla atlattığınızda artık Diş Hekimi olmak için önünüzde bir engel kalmamış oluyor.

Sosyal aktivitelerle dolu okulun Bologna Eğitim Kriterleri’ne uygun müfredatı sayesinde mezun olduğunuzda Avrupa’da okuyan diğer öğrencilerle benzer şartlara sahip olacaksınız. Avrupa’daki diğer ülkelerde de Diş Hekimliği alanında çalışmalar yapabileceğiniz gibi, dilerseniz Ukrayna veya Rusya’da da çalışabilir, dil eğitiminizi avantaja çevirebilirsiniz. Ülkemizde tanınırlığı olan diplomanız sayesinde döndüğünüzde rahatlıkla kendi muayenehanenizi açabilirsiniz. İyi paralar kazanabileceğiniz, gelecek kaygısı yaşamadan okuyacağınız Diş Hekimliği için sınavlara gitmeyi unutun.

Doğrudan Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Diş Hekimliği bölümü için başvuruda bulunun ve geleceğinizde sadece siz söz söyleyin. Okulun senelik harç ücretleri son derece ekonomik olduğu gibi, Ukrayna’nın her şehri de öğrenciler için en uygun ekonomik koşullara sahip olduğu için hiç düşünmeden hemen kayıt yaptırabilirsiniz.