Odessa Otobüs-Tren-Uçak Seferleri

Odessa Otobüs-Tren-Uçak Seferleri, Odessa Ukrayna’nın karadeniz kıyısında, harika tarihi yapıları bulunan ve Türk kültürü ile uyumlu ucuz ve tam...

Odessa Otobüs-Tren-Uçak Seferleri

Odessa Otobüs-Tren-Uçak Seferleri, Odessa Ukrayna’nın karadeniz kıyısında, harika tarihi yapıları bulunan ve Türk kültürü ile uyumlu ucuz ve tam anlamıyla tatil ve eğlence için gidilebilecek bir şehirdir.

Tarihi, kültürü, coğrafi koşulları ile birçok insanı cezbedebilir. Şehirde 30’dan fazla değişik milleten kişiler yaşamaktadır. Şehrin doğal güzellikleri ve modern yapısıda görülmeye değer. Bunların yanı sıra Türkiye’ye yakın olma avantajı ve sınav stresine girmeden istediğiniz bölümde okuma şansı elde edebiliyorsunuz.

Ukrayna’ya ulaşım vize gerektirmediği için kolaydır. Bu avantaj sadece öğrenciler için değil aileleri içinde önemlidir. Öğrenciler istedikleri zaman kısa bir süre içinde Türkiye’ye gidip geri dönebilme imkanına sahip olur. Türkiye’ye yakınlık sayesinde ülkeye gelerek üniversiteyi rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz. Üstelik Odessa otobüs-tren-uçak seferleri hem çok ucuz hemde kısa sürmektedir.

Ukrayna’da yaşam diğer Avrupa ülkelerine göre daha ucuzdur. İstanbul ile ortalama olarak aynı pahalılıkta olduğunu düşünebilirsiniz. Rahat ve ucuz olan Odessa otobüs-tren-uçak seferleri gibi şehir içindeki otobüs, troleybüs ulaşımlarıda günlük veya haftalık biletler sayesinde çok rahattır. Şehrin bu avantajları sayesinde öğrenciler rahatlıkla diledikleri yerlere hızlı bir şekilde ulaşım sağlıyor.

Ukrayna Gezilecek Yerler

Odessa Ukrayna’nın tatil, deniz ve eğlence merkezi olduğu kadar tarihi açıdan da önemlidir. Gezip görülmesi gereken birçok önemli tarihi yapılardan bazıları; Odessa Opera ve Bale Tiyatrosu, Deribasovskaya Caddesi, Potemkin Merdivenleri, Duke de Richelieu Anıtı, Katakomblar, Puşkin Müzesi, Altın Çocuk Heykeli, Arcadia Plajı. Deribasovskaya Caddesi üzerinde bir çok konaklama yeri bulunmaktadır. Cadde tarihi yapıların çoğuna yakın olduğu için ulaşımda sorun yaşamazsınız. Aynı zamanda bölgede çok fazla sayıda mağaza, cafe bulunduğu için ziyaretçiler tarafından konaklama için tercih edilir.

Odessa’da hem Türkiye’den hem de Avrupa’nın farklı ülkelerinden gelen birçok öğrenci ucuza eğitim almaktadır. Öğrenciler lise diploması ile lisans eğitimine hemen başlayabilir. Odessa, Ukrayna’nın en iyi üniversitelerinden biridir. Buradan mezun olan öğrenciler yeterli bilgi ve tam bir donanımla mezun olurlar çünkü üniversite öğrenci odaklı bir eğitim vermektedir.

Birçok öğrenci sınav stresi yüzünden istediği başarıyı elde edemiyor. Sizde bu sorunları aşıp başarıya ulaşabilmek için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile Odessa’da okuyabilirsiniz. Ayrıca Ukrayna uluslararası akreditasyona sahiptir. Bu da demek oluyor ki görmüş olduğunuz dersler hem Avrupa’da hem Türkiye’de kabul edilmektedir. Bu öğrenciler için son derece önemli bir avantaj sağlamaktadır. Erasmus programı içerisinde öğrenciler farklı Avrupa ülkelerine giderek eğitimlerine devam edebilmektedirler.

Öğrenciler Ukrayna’da iyi bir Rusça dil eğitimi görmektedir. Bu eğitim, onlara iş bulma konusunda geniş bir yelpaze sunmaktadır. Üniversitede hazırlık eğitimi de mevcuttur. 1 yıllık bu eğitimin ardından öğrenciler istedikleri bölümlere yerleştirilir. Odessa dünya sıralamalarında yer alan bir üniversitedir. Sizde çekinmeden üniversitede eğitim alabilir ve hayal ettiğiniz geleceğe bir adım atabilirsiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!