Odessa Otelleri

Odessa Otelleri, Bilindiği gibi Ukrayna’nın en tarihi ve kültürel şehri Odessa’dır. Şehrin çok eski bir tarihi geçmişi vardır. Pek çok özelliği ile...

Odessa Otelleri

Odessa Otelleri, Bilindiği gibi Ukrayna’nın en tarihi ve kültürel şehri Odessa’dır. Şehrin çok eski bir tarihi geçmişi vardır. Pek çok özelliği ile dikkat çeken şehir sayısız turisti, iş adamını ve öğrenciyi de ağırlamaktadır. Elbette bu yoğunluk kalacak yer konusunu da gündeme getirmektedir. Şehre gelen hemen herkesin merak ettiği konuların başında Odessa otelleri gelmektedir. Şehre gelen herkes kendisine uygun bir kalacak yer arayışına girmektedir. Bu durumlarda şehirdeki uygun pansiyonlar, hosteller ve tabi ki Odesa otelleri cankurtaran vazifesi görmektedir. Otel çeşitliliği çok fazla olduğundan herkes kendi bütçesine uygun bir tanesini seçebilir. Her konuğun beklentisini karşılayacak kadar zengin bir otel kültürü vardır.

Şehre gelenlere Odessa otelleri ile ilgili bilgi vermek gerektiğinde öncelikle çok uygun fiyatlı ama aynı zamanda temiz olmasıyla dikkat çeken 3 yıldızlı Continental Hotel’i önerebiliriz. Kahvaltı servisi de olan otel son derece temiz ve konforludur. Bir başka kalınabilecek otel ise dört yıldızlı Frapoli Hotel’dir. Odessa’nın baş mimarı tarafından yapılan bu otel şehrin merkezinde bulunduğundan misafirlerin şehirdeki gezilerini de kolay hale getirmektedir. Otelde hem kahvaltı, hem de akşam yemeği verilmektedir ve çok dikkat çeken bir mekandır.

Odessa otelleri içinde sahile yakınlığı ile bilinen Gagarin Hotel de turistler tarafından sıklıkla tercih edilir. Arcadia plajına yakın olan otel dört yıldızlıdır. Genel olarak şehirdeki her yere yakın olduğundan hem denizin, hem de şehrin tadını çıkarmak isteyenlerin ilk tercihi olabilir. Otelde ayrıca Vejetaryen ve Vegan yemek menüleri de bulunmaktadır.

Ucuz Ve Konforlu Odessa Otellerinde Konaklayın

Şehirde oteller konusunda çok sayıda alternatif bulabilirsiniz ve bunların çoğu da fiyat bakımından bütçenize uygun olacaktır. Odessa otelleri içinde arayışınıza cevap verecek nitelikteki bir başka otel de Mozart Hotel’dir. Çok eski bir oteldir ve Opera Binası’na çok yakındır. 19. Yüzyıldan kalan bu 4 yıldızlı otelde konaklamaktan çok memnun kalacaksınız.

Seçenekleriniz içinde yıldızlı Duke Hotel de bulunabilir. Çok temiz ve konforlu otellerden biridir. Turistler ve iş adamları tarafından sıklıkla tercih edilir. Oda servisi bulunan otelde öğle yemeği de vardır. Tabi ki şehirde yalnızca bu saydığımız oteller yoktur. Kalınabilecek temiz, uygun ücretli oteller arasında Bristol Otel, Chernoye More, Hotel Vele Rosso ve Zirka Hotel gibi isimler de yine beklentileri karşılayan, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan yerlerdir.

Odessa’ya hangi sebepten gelirseniz gelin kalacak yer konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Herkesin bütçesine uygun otellerle dolu olan şehirde okumak bu nedenle bir ayrıcalıktır. Siz de lisans eğitimi için geldiğinizde nerede kalacağınıza karar vermezseniz şehrin en iyi otellerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu konuda destek ve yardım almak isterseniz Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşebilirsiniz. Sizlere şehirdeki tüm seçenekleri anlatıp en iyi tercihi yapmanızı sağlayacaklardır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite

 

 

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!