Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Biyoloji

Biyoloji Bölümü

Güvenilir bir gelecek için sağlam bir üniversitede biyoloji bölümünde eğitim almanız size kolaylık sağlayabilir.

Biyoloji Bölümü

Yıllarca hayalini kurduğunuz bölüme girebilmek için gece gündüz sınavlara çalışmayı ve puanları dert etmeyi artık bir kenara bırakın. Başka alternatifleriniz olduğunu da düşünün ve artık vizyonunuzu biraz daha genişletin. Kendinize iyi bir gelecek ve daha iyi şartlarda çalışabileceğiniz bir hayat kurmak istiyorsanız pek çok genç gibi siz de yurt dışında eğitim alma şansınızı değerlendirmelisiniz. Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Biyoloji bölümüne girmek ülkemizdekine benzer şekilde bir sınava girmeye gerek bırakmıyor. Hem Avrupa’da okuyacak, hem de sınava girmeyecek, dilediğiniz bölüme de kayıt yaptıracaksınız.

Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Biyoloji

Sınav olmadan dilediği bölümde okuma fırsatı bulan gençler Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Biyoloji bölümüne kayıt yaptırarak geleceklerini sevdikleri bir bilim dalı üzerine inşa ediyorlar. Aynı zamanda gençlerin kariyer planları da okulun sağladığı avantajlarla çok daha kolay hale geliyor. Üniversitede Biyoloji üzerine çeşitli araştırmalara katılan gençler, geniş, teknolojik laboratuarlarda bilgilerini pratiğe dökme şansı bularak çok kaliteli bir eğitim alabiliyorlar. Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Biyoloji bölümünde lisans eğitimi 4 yıldır ve öğrenciler hem teorik, hem de pratik eğitimler alırlar.

En İyi Akademisyenlerden Ders Alın

Avrupa Üniversiteler Birliği’nin değerli üyelerinden olan Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Biyoloji alanında sahip olduğu akademisyenlerle de son derece popülerdir. Pek çok yabancı öğrencinin eğitim aldığı okulda çok sayıda profesör ve doçent ders veriyor. Gençler Biyoloji konusunda en iyi eğitimleri aldıkları için mesleklerini mezun olduklarında çok iyi platformlarda icra etme şansı bulabiliyorlar. Taban puanlarla ve giriş sınavları ile ilgili herhangi bir zorlamada bulunmayan üniversiteye sadece lise diploması ile başvuruda bulunulabiliyor.

Lisans öğrencileri için eğitim süresi 4 yıldır ve gençler bu süreçten önce eğitim dili Rusça olduğu için hazırlık görürler. Bu süreci başarıyla bitirenler doğrudan Biyoloji lisans eğitimlerine başlayabilirler. Üniversite giriş sınavı ve taban puan istenmediği için, gençlerin sadece 25 yaş altı ve sağlık raporuna sahip olmaları yeterli oluyor. Her gencin mesleki hayalini gerçeğe dönüştürdüğü, kaliteli eğitimi ve verdiği saygın diplomayla iş olanakları sunan Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Biyoloji bölümü için siz de başvuruda bulunabilirsiniz.

Yıllardır Türk öğrencilerin yurt dışında eğitim almalarına, istedikleri meslekleri icra etmelerine olanak sağlayan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşerek siz de Biyoloji bölümü öğrencisi olabilirsiniz. Üniversite giriş sınavlarıyla uğraşmak yerine Eurostar danışmanınız ile doğrudan başvuru ve kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Okula dair merak ettiğiniz ne varsa öğrenebilir, eğitim hayatı, sosyal yaşam, barınma, yeme-içme gibi konularda da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hayatınızı en sevdiğiniz işte çalışarak ve iyi kazanarak planlayabilir, Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Biyoloji bölümü sayesinde dileklerinize kavuşabilirsiniz. Bologna Eğitim Kriterleri’ne uygun alacağınız eğitimler, sahip olacağınız diploma ve yabancı dil bilginizle ayrıcalıklı bir iş gücü olarak, gelecek planlarınızı şekillendirmeye başlayabilirsiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite #ukraynadabiyoloji #odessahümaniterüniversitesi #odessadabiyoloji #ukraynadabiyolojieğitimi

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!