Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Felsefe

Felsefe Bölümü

felsefe bölümü : Sen de Avrupa Birliği ülkelerinde kolayca iş bulmak ister misin? Hayallerinize kavuşmak için felsefe bölümünde Rusça dilinde eğitim alabilirsiniz.

Felsefe Bölümü

Her ne olursa olsun idealinizdeki bölümde okumalısınız ve sizi mutlu edecek mesleklere sahip olmalısınız. Sizin hayatınızdaki en önemli kararlardan biri eğitiminiz olduğu için işi şansa bırakmayın. Sınavlarla boğuşmak, puan hesaplamak zorunda kalmadan siz de pek çok Türk genci gibi yurt dışında eğitim alma şansınızı değerlendirin. Kulaktan dolma, sahte bilgilere itibar etmeden hemen bir Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisine uğrayın ve size kapılarını açan Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Felsefe bölümüne nasıl başvuru yaptırabileceğinizi öğrenin. Ya da yazımızı okuyun ve bu şansı nasıl elde edeceğinizi görün.

Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Felsefe

Pek çok genç için yurt dışında okumak hem çok pahalı, hem de hayali gelebilir ancak durum hiç de öyle değil. Gençlerimize de kontenjan ayıran Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Felsefe bölümü çok cüzi harç bedelleri ile lisans eğitimi almayı kolaylaştırıyor. Yurt dışında okuma avantajını yakalayan gençlerimiz başvuru sonrası 10 ay süren bir hazırlık süreci geçiriyorlar ve Rusça öğreniyorlar. Eğitim Rusça olsa da, aynı zamanda Ukraynaca öğrenme şansı da bulunuyor ve öğrenciler kampus hayatında yabancı gençlerle konuşarak İngilizce seviyelerini de ilerletebiliyorlar.

Felsefe bölümünde okumak için sınav stresi yaşamaya gerek yok. Üstelik yurt dışında en iyi akademisyenlerin derslerine girerek mesleğinizi çok daha cazip hale getirebilir, aynı zamanda yurt dışında yüksek lisans ve doktora yapma şansı da bulabilirsiniz. Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Felsefe bölümüne kayıt yaptırmak için 25 yaşın altıda olmalısınız. Lise diplomanız, sağlık raporunuz da olması halinde başvurularınızı hemen yapabilirsiniz.

Sınavsız Eğitim Ayrıcalığı

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisleriyle görüşerek hayal ettiğiniz gibi bir lisans eğitimi almaya başlayabilirsiniz. Danışmanlarınızın yıllardır bu işi yapan kişiler olması da büyük avantajınız. Yetkilendirilmiş tek kuruluş olması bakımından da herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Eurostar danışmanları sayesinde başvuru ve kayıt işlemleri ile uğraşarak boşa vakit harcamaz, işlemleriniz kolayca hallolurken siz de Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Felsefe bölümündeki eğitiminize konsantre olabilirsiniz.

Avrupa Üniversiteler Birliği üyesi olan okuldaki tüm eğitimler Bologna Eğitim Kriterleri esas alınarak verilmektedir. Gençlere Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Felsefe bölümünden mezun olduklarında verilen diploma da çok sayıda Avrupa ülkesinde geçerlidir. Ülkemizde tanınan diplomalar gençlerin hem iş bulmalarını kolaylaştırmakta, hem de yurt dışında okudukları, dil bilgilerini geliştirdikleri için de yüksek kazançlar sağlamaktadır.

Bu ayrıcalıklı eğitime ucuz harç bedelleri ödeyerek sahip olabileceğiniz gibi, şehir hayatının da uygun olmasıyla ailenize yük olmadan rüya gibi bir öğrencilik hayatı yaşayabilirsiniz. Sınavlara girmenize gerek kalmadan doğruca Felsefe bölümünde okumaya başlamak, hem size vakit kaybettirmeyecek, hem de mezun olduktan sonra yaşayacağınız iş kaygısını önemli ölçüde azaltacaktır. Stres dolu sınav hazırlıklarıyla geçen gecelere artık veda edebilir, geleceğiniz için pek çok Türk öğrenci gibi siz de Ukrayna’nın en önemli okullarından birine kayıt yaptırabilirsiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite #odessadafelsefe

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!