Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Siyasi Bilimler

Siyasi Bilimler

Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Siyasi Bilimler, Ülke yönetiminde siyasi anlamda söz sahibi olmak, uluslararası platformlarda çalışmak gibi...

Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Siyasi Bilimler

Ülke yönetiminde siyasi anlamda söz sahibi olmak, uluslararası platformlarda çalışmak gibi bir hayaliniz varsa hemen Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Siyasi Bilimler bölümünde eğitim almak için başvuruda bulunabilirsiniz. 4 yıllık lisans eğitimi verilen bölümün kapıları artık Türk öğrencilerine de açık ve üstelik tamamen sınavsız, taban puan olmadan başvuru ve kayıt yapılabiliyor. Gençlerimize siyaset alanında becerilerini geliştirmek ve bilimsel açıdan donanımlı bireyler olmasını sağlamak için tüm olanaklarını seferber eden okul Bologna Eğitim Kriterleri’ne uygun bir müfredata sahip.

Siyasi Bilimler alanındaki lisans eğitimleri Rusça verilmektedir ve öğrenciler kayıt yaptırdıktan sonra Rusça öğrenmeleri için 10 ay süren bir hazırlık sürecine tabi tutulurlar. Bu dönemde başarılı olunması halinde lisans eğitimine başlanabilir. Sayısız avantaj sunan okulun her dersliğinde WIFI bağlantıları olduğu gibi, teknolojik açıdan da donanımlıdır. Siyasi Bilimler konusunda hem ülkede, hem de dünyada saygınlığı olan pek çok akademisyen, profesör ve doçent derslere girmektedir. Gençler dünyanın nabzını tutan çok kaliteli bir eğitim aldıkları için mezun olduklarında da nitellikli bireyler haline gelirler.

Dünya siyasetine yön veren biri olmak istiyorsanız hedeflerinizi de yüksek tutmalı, elinizdeki imkanları sonuna kadar kullanmalısınız. Size büyük bir şans sunan Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Siyasi Bilimler bölümünde öğrenci olarak, mesleğinize önde başlayabilir, aranan iş gücü haline gelebilirsiniz. Üstelik yurt dışında okuyacağınız için diğer ülkelerde de Siyasi Bilimler alanında iş bulmanız son derece kolay olacaktır.

Ucuz Ve Kaliteli Yurt Dışı Eğitim İmkanı

Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Siyasi Bilimler bölümünde okumak için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek yok. Ülkemizdeki pek çok eğitim kurumuna yakın rakamlarla lisans eğitiminizi yurt dışında tamamlayabilirsiniz. Üstellik yaşam koşulları da ülkemizdekine benzer olduğundan aileniz de, siz de asla zorlanmazsınız. Kaliteli ve çağdaş bir eğitim veren okula başvuru yapmak için 25 yaşın altında olmanız, sağlık konusunda sıkıntısız olduğunuza dair bir rapor sunmanız yeterli olacaktır. Lise diploması sahibi olmanız halinde hayalini kurduğunuz Siyasi Bilimler bölümünde öğrenci olmanız için hiçbir engel kalmayacaktır. Sınava girmeden doğrudan kayıt yaptırabileceğinizden dolayı sene kaybı da yaşamazsınız ve mezun olduğunuzda Avrupa’da geçerli, Türkiye’de tanınırlığı olan diplomanızla kolayca iş bulabilirsiniz.

Kendinizi geliştirmek, Rusça ve Ukraynaca başta olmak üzere dil eğitimlerinizi güçlendirmek için hemen bu fırsattan yararlanın. Size en yakın Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Kayıt için gerekli evrakların hazırlanması, resmi yazışmaların yapılması için danışmanlarınız size yardımcı olacaklardır. Yetkilendirilmiş bir kuruluş olması sayesinde tüm işlemlerinizi güven içinde halledebilir, geriye yaslanarak mesleğinize yönelik hayallerinizi düşünebilirsiniz. Lisans eğitiminizi sınavlara girmeden, istediğiniz bölümde okumak için Eurostar yetkilileri ile görüşerek her türlü bilgiyi edinebilirsiniz. Sizi rüyalarınızla buluşturacak bu önemli fırsatı kaçırmayın ve geleceğinizi kendiniz yönetin.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite #ukraynasiyasibilimler #odessahümaniterüniversitesi

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!