Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Matematik

Matematik Bölümü

Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Matematik ; Artık geleceğiniz sizin hedeflerinize bağlı olacak matematik bölümünde okumak ...

Matematik Bölümü

Bilim alanında eğitim almak istiyorsanız işi şansa bırakmamalı ve yurt dışında eğitim almanın yollarını aramalısınız. Düşündüğünüz gibi pek çok ağır şartla karşılaşmanıza veya avuçlar dolusu paralar ödemenize de gerek yok. Ukrayna’da bulunan Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Matematik bölümünde öğrenci olarak tüm isteklerinize aynı anda kavuşabilirsiniz. En iyi bilim insanlarından alacağınız eğitimlerin yanı sıra, son derece cüzi rakamlarda harç bedelleri ödeyerek hayalini kurduğunuz bölümde öğrenci olabilirsiniz.

Lisans eğitiminizi yurt dışında Rusça alabilir ve aynı zamanda Ukraynaca da öğrenebilirsiniz. İngilizcenizi de geliştirme fırsatı yakalayacağınız Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Matematik bölümü, iş bulma konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz alanların başında geliyor. Her yıl sayısız öğrencinin başvuruda bulunduğu okul kapılarını Türk öğrencilerine de açtığından bu eşsiz fırsatı mutlaka değerlendirmelisiniz. 4 yıllık lisans eğitimi alacağınız Matematik bölümünden mezun olduğunuzda Avrupa’da geçerli, ülkemizde de tanınan bir diplomaya da sahip olacaksınız.

Hayallerinize Ulaşmak Artık Çok Kolay

Matematik alanında sayısız bilimsel makale yayınlamış olan pek çok profesör ve doçentten dersler alabileceğiniz eğitimler Rusça verilmektedir. Rusçaya hakim olmayan gençler için lisans eğitiminden önce mutlaka hazırlık eğitimi verilmekte, böylece dile olan hakimiyet maksimum seviyeye çıkarılmaktadır. Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Matematik bölümünde tüm derslikler internet bağlantılı modern teknolojik alt yapı ile donatılmıştır. Pek çok araştırma laboratuarı da bulunan okulda gençler diğer üniversitelerle ortak projeler de yürütebilmektedirler.

Matematik bölümü için yüksek puanlar almadan da mesleğinizin eğitimine Ukrayna’nın en önemli üniversitelerinden birinde başlayabilirsiniz. Avrupa Üniversiteler Birliği üyesi olan Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Matematik bölümünde sizlere geleceğinizi şekillendirme imkanı sunuyor. Avrupa Birliği’ne üye ülkelerde geçerli bir diploma alabileceğiniz üniversitenin yıllık harç ücretleri diğer Avrupa ülkelerindeki eğitim masraflarının yanında son derece düşüktür.

Gece gündüz çalışarak sınavlara giren ve istedikleri puanı alabilmek için yoğun stres yaşayan gençlerimiz sadece lise diplomaları, transkriptleri ve sağlık raporları ile kolaylıkla Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Matematik bölümüne kayıt yaptırabiliyorlar. Ülkemizde de tanınırlığı olan diplomalar sayesinde mezun olduklarında iş sorunu da yaşamayan gençler hem değişik kültürleri yakından tanıma fırsatı buluyor, hem de sıradan bir üniversiteye ödeyecekleri harç bedellerinin bile altında rakamlarla yurt dışında okuma imkanı bulabiliyorlar.

Matematik bölümünde okumak ve yurt dışında iyi bir eğitim almak isteyen gençlere en büyük desteği Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı veriyor. Ülkemizdeki gibi bir sınav sistemine tabi tutulmadan doğrudan başvuru yapılan üniversitenin yetkilendirdiği Eurostar danışmanları, her türlü kayıt işlemlerini, resmi yazışmaları gençlerin yerine hallettikleri gibi, ülke ve okul hakkında detaylı bilgiler de veriyorlar. Öğrencilerin barınmalarından, uçak bileti teminlerine, eğitim esnasında karşılaşabilecekleri her türlü soruna kadar uzmanlar destek vermeye devam ettiklerinden, huzurlu bir eğitim alınıyor. Siz de ayrıntıları uzmanlarına bırakarak, hayal ettiğiniz renkli ve kaliteli öğrencilik hayatınıza başlangıç yapabilirsiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite #ukraynadamatematik #ukraynamatematik #odessahümaniterüniversitesi

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!