Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Uluslararası Ekonomik İlişkiler

Ekonomik İlişkiler

Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Uluslararası Ekonomik İlişkiler İş sahalarında aktif rol almak isteyen öğrenciler ekonomik ..

Ekonomik İlişkiler

Hayallerini geniş tutan, ideallerini ülke sınırları dışına taşıyan gençlerimizin sayısı bir hayli fazla. Kendilerini ve yeteneklerini en doğru mesleki alanlarda ifade edebilmek için kıyasıya bir yarışın içindeler. Özellikle üniversite sınavları için varını yoğunu ortaya koyan gençler, arzu ettikleri, ideallerini süsleyen, gelecekte kendilerini görmeyi istedikleri meslekli branşlarda eğitim alabilmek için gerçekten çok çalışıyorlar. Ne yazık ki bu çabalar kimi zaman boşa gidebiliyor. Sınav stresine yenik düşen veya istenilen taban puanı tutturamayan gençler hayallerini bir sonraki seneye ertelemek zorunda kalıyorlar. Elbette bunun aksini yaparak yurt dışında eğitim almak için kolları sıvayan ve Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Uluslararası Ekonomik İlişkiler bölümünde okumak için fırsatları değerlendiren gençler geleceklerine çok daha umut dolu bakabiliyorlar.

Globalleşen dünyada ülkeler arası ilişkiler de, ekonomi de en önemli değerler olarak karşımıza çıkıyor. Bu alanlarda yapılan çalışmalar sürekli arttığı gibi, iş gücü açığı da aynı oranda yükseliyor. Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Uluslararası Ekonomik İlişkiler bölümünde okuyarak istihdam sıkıntısı çekmeden dünyanın pek çok ülkesinde gayet iyi şartlarda iş bulabilirsiniz. Mesleki hayatınızı küresel dünyaya uygun seçeceğiniz için de hem geliriniz yükselir, hem de hayalinizin çok daha üstünde bir kariyere sahip olabilirsiniz. Üstelik tüm bunlara Avrupa’nın göbeğinde alacağınız Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Uluslararası Ekonomik İlişkiler eğitimi ile kavuşacaksınız.

Ucuz Ve Kaliteli Eğitim

Ukrayna’da en çok tercih edilen ve yabancı öğrenci akınına uğrayan Odessa Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Üniversitesi Uluslararası Ekonomik İlişkiler konusunda da en başarılı akademisyenlerle çalışıyor. Her yıl eğitim kalitesinin çıtasını daha da artıran üniversite, bölüme öğrenci alırken sadece 25 yaş altı olmalarına ve sağlık sorunlarının olmamasına bakıyor. Sağlık raporu getiren 25 yaş altı gençlerin hepsi Uluslararası Ekonomik İlişkiler bölümünde lisans eğitimi alabiliyorlar. Rusça eğitim verilen bölümde okumak için önce hazırlık bölümünde Rusça eğitim almak ve dile hakim olup, sınavları başarıyla geçtikten sonra lisans eğitimine başlamak gerekiyor.

Elbette bu üstün kalitedeki eğitimi alabilmek için herhangi bir üniversite sınavına girmeye gerek olmadığı gibi, puan derdi de tamamen ortadan kalkıyor. Uluslararası Ekonomik İlişkiler bölümü öğrencisi olmak için yetkilendirilmiş tek kuruluş olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile temasa geçmek yeterli oluyor. Lise diploması, transkript gibi evraklarla kolayca başvuru yapılan okulun tüm kayıt işlemlerini, barınma, bilet işlemlerinizi Eurostar danışmanlarınızla kolayca halledebilirsiniz. Ucuz harç ücretleri ile ailenizi üzmeyeceğiniz okul size aynı zamanda pek çok sosyal faaliyette bulunma şansı da vereceğinden, öğrencilik hayatınız tamamen keyif dolu geçecektir.

Uluslararası Ekonomik İlişkiler okumak için sınavlara girmek, yüksek puanlar tutturmak zorunda değilsiniz. Ukrayna’nın en saygın üniversitesine başvuruda bulunmanız yeterli. Son derece ekonomik şartlara sahip, kaliteli eğitiminiz, Avrupa’da da geçerli olan diplomanızla geleceğinizi hayal ettiğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!