Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Ekonomi

Ekonomi Bölümü

Ekonomi Bölümü ; Mesleki açıdan iyi bir şans yakalayabilmenizi sağlayacak ekonomi bölümün lisans programını Odessa Hümaniter üniversitesi ekonomi bölümünde okuyabilirsiniz.

Ekonomi Bölümü

Başarılı olmanın en önemli sebeplerinden biri kişinin sevdiği mesleği yapabilmesidir. İdeallerine ulaşabilen insanlar zorluklarla çok daha iyi mücadele ederler. Sevmediğiniz, mecbur kaldığınız, puanınız yettiği için girdiğiniz bir bölümden mezun olmak sizi mutsuz edebilir. Uzun vadede sevmeden yaptığınız mesleğiniz yüzünden pek çok sıkıntı yaşayabilirsiniz. Oysa sınavlara girmeden kolaylıkla yurt dışında okuyabilir, Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Ekonomi bölümünde lisans eğitimi alabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz geleceğe çok yakın olduğunuzu bölüme sınavsız kayıt yaptırabileceğinizi öğrendiğinizde anlayacaksınız. Sizden üniversite sınavlarına benzer bir sınavdan başarılı sonuçlar almanız beklenmez. Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Ekonomi öğrencisi olmak son derece kolaydır.

Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Ekonomi

Köklü bir üniversite olduğu kadar akademik kadrosunun genişliği ile de göz dolduran bir okulda Ekonomi bölümü okuyacak, alacağınız diplomanın prestiji sayesinde Avrupa’da ve ülkemizde iş ararken asla zorlanmayacaksınız. 4 yıllık lisans eğitimleriniz boyunca İngilizcenizi geliştirme olanağı bulurken, yabancı bir kültüre tanıklık edecek, çok sayıda arkadaşa sahip olacaksınız. Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Ekonomi bölümü öğrencileri kendilerine sunulan çeşitli sosyal aktiviteler kadar, son teknolojik donanımlara sahip sınıflarda ders aldıkları için de çok şanslıdırlar.

Cüzi Rakamlarla Yurt Dışında Eğitim Alabilirsiniz

Sanılanın aksine yurt dışında okumak her zaman çok pahalı değildir. Ukrayna bu anlamda öğrencileri ve ailelerini en rahat ettiren okullarla ve yaşam koşullarıyla doludur. Okulun harç ücretleri Avrupa’da bulunan diğer üniversitelere göre çok cüzi rakamlardan oluşur. Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Ekonomi bölümü öğrencileri harç bedellerinin uygunluğuyla birlikte yaşam giderlerinin düşük olması sonucu gerçek bir öğrencilik hayatıyla karşılaşırlar.

Sizi tam donanımlı bir Ekonomi uzmanı haline getirecek olan okula başvuru yapabilmek için 25 yaş altında olmanız gerekiyor. Aynı zamanda sağlıklı olduğunuzu gösteren bir de rapor sunmalısınız. Onun dışında bir sınava girmeye ihtiyacınız yok. Eğitim dili Rusça olduğu için dile hakim olmanız adına öncelikle hazırlık eğitimi alıyor ve başarılı olmanız halinde doğrudan lisans eğitimine başlıyorsunuz. Geniş akademik kadrosu, sosyal tesisleri, ücretsiz Wifi ve geniş kapsamlı kütüphane gibi hizmetleriyle öğrenciliğinizde ihtiyaç duyacağınız her şeye Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Ekonomi bölümü öğrencisi olduğunuzda sahip olabilirsiniz.

Geleceğiniz için bu önemli kararı aldığınızda ilk başvuracağınız adres Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olmalıdır. Okula dair tüm sorularınızı cevaplayacak uzmanlar, eğitiminizin daha başlangıcında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar nitelikli ve profesyonel kişilerdir. Kayıt işlemlerinizi yapacak olan danışmanlarınız eğitim sürecinizde de sizi yalnız bırakmayacaklar ve her zorluğu kolay şekilde aşmanız için destek vereceklerdir.

İyi kazanan bir Ekonomist olarak işe girmeniz artık hayal değil. Büyük finans kuruluşlarında veya dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen bankalarına, büyük şirketlerine iş başvurusu yapabileceğiniz bir diplomaya sahip olacaksınız. Aldığınız çağdaş, bilimsel ve Avrupa’da kabul gören eğitiminiz sayesinde sevdiğiniz işi yapabilecek, kazancınızın yüksekliği ile konforlu bir hayata sahip olabileceksiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite #odessaekonomiüniversitesi #odessaekonomi #odessadaekonomi #odessadaişletme #ukraynadaekonomi #yurtdışındaekonomi #yurtdışındaişletme #odessadaekonomiğitimi #odessa #odessaüniversiteleri #odessadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!