Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Sosyal Hizmetler

Sosyal Hizmetler

Gençlerin lisans programlarına girişlernde oluşan sıkıntılara çözüm olan Odessa Hümaniter üniversitesi sosyal hizmetler bölümünde okuyabilmek için sınavlara girmenize gerek kalmıyor.

Sosyal Hizmetler

Meslek seçerken dikkat edilmesi gereken ayrıntıların başında iş alanının geniş olması, iyi kazandırması ve başka ülkelerde de icra edilebilmesi gelmektedir. Bu avantajlara sahip bölümden mezun olmak, gelecek kaygısını da azaltmaktadır. Gençlerin çoğu son yıllarda yıldızı parlayan bazı bölümlere girmek için kıyasıya bir yarışın içindeler. Tabi ki bu bölümlere girmek için sınavlara girmek, yeterli puanları almak gerekiyor. Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Sosyal Hizmetler bölümü bu sıkıntılara son vererek gençlere dünyanın her yerinde geçerli bir mesleğe sahip olabilmeleri adına harika bir fırsat sunuyor. Sosyal Hizmetler alanında eğitim almak isteyenler doğrudan sınavsız şekilde okula başvuruda bulunabiliyorlar.

Lise diplomanızla siz de pek çok Türk öğrenci gibi, yurt dışında okuma ayrıcalığına sahip olabilir ve Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Sosyal Hizmetler bölümünde öğrenci olabilirsiniz. Alacağınız diplomanın sunduğu ayrıcalıklar sayesinde hayalinizdeki gibi bir lisans eğitimi alma şansına sahip olacaksınız. Geleceğinize yönelik endişelerinizi ortadan kaldıracak bir meslek sahibi olmanızın yanında Sosyal Hizmetler bölümünde Rusça eğitim alacak ve yabancı dil bilginizi de artıracaksınız.

Avrupa’da Geçerli Diplomalar

Mesleki açıdan yakalayacağınız bu şans, Bologna Eğitim Kriterleri’ne uygun verilen dersler sayesinde daha da artacak. Avrupa Üniversiteler Birliği üyesi olan Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Sosyal Hizmetler bölümündeki tüm eğitimler en iyi akademisyenler tarafından verilir. Sosyal açıdan her türlü faaliyetin bulunduğu kampüste gençlerin ihtiyaç duydukları sayısız tesis de bulunmaktadır. Rusça dışında Ukraynaca da öğrenebileceğiniz okuldaki derslikler de teknolojik açıdan son derece donanımlıdır. Modern bir eğitim alarak Sosyal Hizmetler alanında kendinizi geliştirebilir, okuldaki projelerde veya diğer ülkelerle iş birliği içinde olunan çalışmalarda yer alarak kendinizi gösterebilirsiniz.

Sınavsız eğitim başvurularınızı doğrudan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı merkez ofislerine giderek yapabilirsiniz. Gerekli tüm evrakların hazırlanması ve kaydınızın yapılması için sizi yormadan işlemlerinizi yapacak olan danışmanlarınızla rahat bir eğitim sürecine başlayacaksınız. Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) Sosyal Hizmetler bölümünde okurken de her türlü sorununuzda da danışmanlarınız size profesyonel destek vermeye devam edeceklerdir.

Ülkemize yakınlığı kadar yaşam şartlarının uygunluğu açısından da yüzünüzü güldürecek bir ülke olan Ukrayna’nın en önemli, en saygın okullarından birinde 4 yıllık Felsefe lisans eğitimi almak bu kadar kolay. Kontenjanların dolmasını beklemeden hemen başvuruda bulunabilir ve siz de gelecekte, mesleğinizi en iyi şekilde icra etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Cebinizi yakmayacak olan cüzi harç bedelleri ailenizin de bütçesini yormayacağı için rahat bir öğrencilik geçirebilirsiniz. Evde veya yurtta kalma olanakları olduğu gibi, ulaşım, yeme-içme gibi konularda da çok uygun rakamlara seçeneklere sahip olacak, ülkeyi gezme fırsatı bulup, yeni arkadaşlıklar kurabileceksiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite #odessasosyalhizmetler

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!