Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi İşletme

İşletme Bölümü

Rahatlıkla Ukrayna’da işletme bölümü okumak sosyal aktivitelere katılmak ve mezun olduğunuzda diplomanızın tanınır olması gibi birçok avantajı bir arada sunuyor.

İşletme Bölümü

Hayatınızın en önemli dönüm noktalarından biri eğitiminizle ilgili verdiğiniz kararlardır. Bu kararlar sizi gelecekte istediğiniz yere taşıyacak olduğu gibi, derin bir hayal kırıklığına da sebebiyet verebilirler. Bu nedenle istediğiniz bölümde okumanız hem mutluluğunuz, hem de sevdiğiniz işi yaparak çok daha iyi ücretler kazanabilmeniz bakımından önemlidir. Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) İşletme bölümü kararlarınızı tamamen değiştirecek ve istediğiniz geleceği sağlayacak fırsatları içinde barındırıyor. Dünyanın en çok öğrenciye sahip bölümlerinden olan İşletme, gençlere pek çok sahada kendilerini gösterme fırsatı sunar. Yöneticilik hayalleriniz varsa ve büyük firmalarda CEO olarak çalışma hayalleri kuruyorsanız işinizi şansa bırakmayın. Sınavlara zaman harcamak, hayallerinizi taban puanlara göre şekillendirmek zorunda değilsiniz. Artık geleceğiniz sadece sizin kararlarınıza bağlı olacak.

Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) İşletme

Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) İşletme bölümü, sınav derdine son veriyor. Alışılmış üniversite sınavlarına girmeden, doğrudan başvuru yapılan bölümde öğrenci olmak için tam teşekküllü bir sağlık kurumundan alınmış sağlık raporu olması gerekiyor. Lise mezunu iseniz, diplomanız ve transkriptiniz ile başvurabilirsiniz. Modern tesislere, teknolojik, WIFI bağlantılı dersliklere sahip olan okul, İşletme alanında en iyi eğitmenlere sahip kadrosu ile de birinci sınıf eğitim veriyor. Ülkede saygın bir yeri olduğu gibi, kalitesi, başarıları ile Avrupa Üniversiteler Birliği’nin de asil üyeleri arasında olmasına neden olmaktadır.

Yurtdışında Okumanın Avantajları

Modern tesisleri, enstitüleri, doçent ve profesörlerin verdiği eğitimleri ile Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) İşletme bölümünde okuyarak kariyerinize çok sıkı bir başlangıç yapabilirsiniz. Bologna Eğitim Sistemi’ne göre dersleri Rusça okuyacağınız için, lisans eğitiminizden önce hazırlık eğitimi almanız gerekiyor. Bu sayede dile hakim olabilecek ve eğitiminizi daha sorunsuz şekilde tamamlayabileceksiniz. İşletme bölümü harç bedelleri oldukça düşük olduğundan diğer Avrupa ülkelerinden çok daha az rakam ödeyerek aynı kaliteye sahip olabileceksiniz.

Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) İşletme bölümünde okuyan öğrenciler aldıkları diploma ile Avrupa Birliği ülkelerinde kolaylıkla iş bulabilmektedirler. Yurt dışında eğitim alma niyetiniz varsa sınavsız girebileceğiniz, istediğiniz bölüme yerleşebileceğiniz ve tabi ki hayallerinize en yukardan erişebileceğiniz Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) İşletme bölümü lisans eğitimi ile başlayabilirsiniz.

Kültür merkezleri, sinema, spor tesisleri gibi sayısız olanağa sahip olan üniversitenin alanında en yetkin akademik kadroya sahip olması da alacağınız eğimin ne denli kaliteli olacağının göstergesidir. Hayalini kurduğunuz mesleğin eğitimini almak için artık sınavlara girmenize hiç gerek yok. Kendinizi hayal ettiğiniz yerde görmenin de ötesine geçerek, yurt dışında okuma avantajlarına kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Diplomanızın ayrıcalıklarını diğer Avrupa ülkelerinde iş başvurusu yaparken göreceğiniz gibi, iyi bir kariyer başlangıcı da yapabileceksiniz. Ucuz harç ücretleri ödeyerek ailenize yük olmadan eğitim alacağınız Odessa Uluslararası Humaniter (Gumanitarni) Üniversitesi (Beşeri Bilimler Akademisi) İşletme bölümünde okuyarak geleceğinizi kendiniz belirleyebilir, sınavlarla kaderinizi belirlemek zorunda kalmazsınız.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite #ukraynadaişletme #ukraynaişletmeeğitimi #odessadaişletme #odessahümaniterüniversitesi

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!