Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Eczacılık

Eczacılık Bölümü

Hayatınızın en önemli kararlarından biri üniversitede hangi bölümde okuyacağınız ve bu eğitimi nerede alacağınızla ilgilidir. Gençlerin çoğu artık geleceklerini en iyi şekilde inşa etmenin peşinden koşuyorlar ve hepsi ideallerindeki mesleği yapabilmek için uğraşıyorlar. Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Eczacılık bölümüyle kapılarını sonuna kadar sayısız yabancı öğrenci gibi, Türk öğrencilere de açıyor. Dünyanın hemen her ülkesinde en çok tercih elden bölümlerden olması bir yana, Ukrayna’nın Güney Batısında yer alan muhteşem bir okulda eğitim almak da gençlerin ilgisini artırıyor.

Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Eczacılık

Bologna Eğitim Kriterlerine uygun şekilde dersler verilen Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Eczacılık bölümünde gençler dilerlerse İngilizce ya da Rusça eğitim alabiliyorlar. Birden fazla dile hakim olmak ve bu yönde eğitim almak da kariyer hedeflerine uygun şekilde hareket etmeyi kolaylaştırıyor. Ülkenin en prestijli üniversitesinde Eczacılık okumak aynı saygınlığı yurt dışında da görmek mezun olunduğunda büyük artılara sahip olmak anlamına geliyor. Gençler aldıkları kaliteli eğitimler sayesinde iş bulmakta zorluk çekmezken, bir yandan Avrupa ülkelerinde de kariyer planları yapabiliyorlar.

Nasıl Başvurulur?

Zengin kaynaklara sahip olan, öğrencilere konforlu bir eğitim sunan Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Eczacılık bölümüne giriş yapmak için herhangi bir sınava girmeye gerek yok. Dorudan bölüme başvuru yapılabiliyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşerek, okulun başvuru tarihlerini kaçırmadan tüm işlemleri yapmak mümkün. Kayıt için gerekli evraklar arasında lise diploması ve transkripti olması yeterli. Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Eczacılık alanında bilimsel eğitimler almak, Rusça veya İngilizce eğitim görmek, üstelik bu muhteşem okulda herhangi bir sınava girmeden öğrenci olabilmek gerçekten büyük bir fırsat.

Ayağına gelen bu şansı kullanan gençlerin pek çoğu Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Eczacılık eğitimi alarak mezun olunca büyük firmalarda çalışma olanağı bulurken, mezun olduklarında aldıkları diplomanın avantajı ile aranan Eczacılar arasına giriyorlar. Mesleki konuda yetkin olabileceğiniz, eğitiminizle herkesi etkileyebileceğiniz bu şans sizi hayallerinize taşıyabilir.

Ne Gibi Avantajlara Sahip Olursunuz?

Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Eczacılık bölümünde okuyan gençler her türlü sosyal aktiviteye sahip oldukları bir kampus hayatı yanında, eğitimleri ile ilgili başka üniversitelerle ortak yürütülen projelerde de yer alabiliyorlar. Kendilerini her açıdan geliştirdikleri bölüm sayesinde geleceğe daha umutlu bakıyorlar. Avrupa Üniversiteler Birliği’ne dahil olan okul, aynı zamanda Avrasya Üniversiteler Birliği’ne de üyedir. Nitelikli ve çağdaş eğitimi ile kendisini kanıtlamış bir okuldan mezun olmanız halinde iş bulmak konusunda herhangi bir endişe yaşamazsınız. Geleceğinizi istediğiniz mesleği yapacak şekilde oluşturabilir, yurt dışında son derece ekonomik koşullarda Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Eczacılık bölümü öğrencisi olabilirsiniz.

Okula kayıt yaptırdıktan sonra 5 yıl boyunca en iyi eğitimleri alırsınız. Ülkenin en iyi eğitmenlerinden alacağınız dersler dünyanın en geçerli mesleğinde uzmanlaşmanızı sağlayacaktır. En çok talep edilen ve dünyanın her yerinde iş bulma imkanı olan Odessa Uluslararası Hümaniter Üniversitesi Eczacılık bölümü ile geleceğinizi kolaylıkla garanti altına alabilirsiniz.