Odessa Üniversitesi Türkiye Temsilciliği

Odessa Üniversitesi Türkiye Temsilciliği, Turistlerin akın ettiği, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ilgi çeken Odessa çok büyük bir limana sahiptir...

Odessa Üniversitesi Türkiye Temsilciliği

Odessa Üniversitesi Türkiye Temsilciliği, Turistlerin akın ettiği, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ilgi çeken Odessa çok büyük bir limana sahiptir. Karadeniz’in ticari anlamdaki en büyük limanı bu kenttedir ve tarih boyunca bu özelliği ile öne çıkmıştır. Tam bir üniversite şehri olan Odessa, hem sahilleri, hem eğitimi ile dikkat çekerken, şehirde her türlü ihtiyaca yönelik aktivite bulmak da son derece kolaydır. Güzel bir şehir olmasının yanı sıra Avrupa Birliği’ne bağlı eğitim sistemine sahip üniversiteleri ile de son yıllarda gündemden düşmüyor. Ukrayna’nın pek çok şehri gribi eğitim kurumlarının saygınlığı ile adından söz ettiren şehre Türk öğrencileri de yoğun ilgi gösteriyor.

Çok iyi akademisyenlere sahip yirmiden fazla üniversiteye sahip olan Odessa’da devlet politikasına uygun şekilde, her öğrenciye eğitim eşitliği, fırsat eşitliği ilkesine uygun dersler verilmektedir. Odessa Üniversitesi Türkiye Temsilciliği sayesinde kolayca başvuru yapılabilen eğitim kurumlarında başta Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, İnşaat Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Makine Mühendisliği gibi bölümler olmak üzere, her öğrencinin hayalini süsleyen bilim dallarında en iyi eğitimler veriliyor. Türk öğrencileri için okulların ilk cazip yanı sınav olması. Sürekli olarak üniversite seçme sınavlarına hazırlanmakta olan, hem para, hem zaman kaybeden, gençliklerinin en güzel yıllarını istedikleri bölümde okumak için çalışarak geçirenlerin artık bunlardan kurtulmaları elbette mucize gibi algılanıyor.

Üniversite Eğitiminde Dünya Markası

Odessa Üniversitesi Türkiye Temsilciliği ile bu güzel ülkenin, en güzel şehirlerinden birinde hiçbir sınava girme zorunluluğu olmadan doğrudan istediğiniz bölümde okuma hakkına sahip olacaksınız. Tabi ki bu kaliteli eğitimleri alırken öncesinde hazırlık sürecinden geçeceğiniz için Ukraynaca, Rusça ve İngilizce de öğreneceksiniz. Tüm bunlar sizin için mezun olduğunuzda artı hanesine yazılacak. Tercih edilen, nitelikli, donanımlı bir iş gücü olacak, başvurduğunuz yerlerde işe girmek konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız.

Odessa Üniveristesi Türkiye Temsilciliği sayesinde de öğreneceğiniz gibi, bu üniversitelerde okuyarak kariyeriniz için her anlamda iyi bir başlangıç yapmayı da garantilemiş olursunuz. Maksimum kalitede verilen her eğitim gençlerin mesleki geleceklerine yatırım yapmalarını kolaylaştırmaktadır Bu kuruluşlara giderek hayatı değişen binlerce öğrenci var. Sınavlardan kurtulup sadece kendi istediği geleceği eline alan, istemediği bir bölümde okumak yerine, sınavlara girmeden istediği bölümde okuyan gençler elbette ki hayatlarının en önemli tercihlerini yapıyorlar. Lise diplomasına sahip olan Türk gençlerimiz doğrudan istedikleri üniversitenin, istedikleri bölümlerine başvuru yapabiliyor, lisans öncesi yabancı dil eğitimi alarak rüya gibi bir geleceğe adım atıyorlar.

Ukrayna’da en iyi eğitimleri alabileceğiniz şehirlerden biri Odessa’dır. Akademisyenlerinin kalitesi, AB standartlarındaki eğitimler, denizi, kumsalları, limanı, gece hayatı ve doğal güzellikleri ile şahane bir öğrencilik yaşayabilirsiniz. Odessa Üniversitesi Türkiye Temsilciği olarak hizmet almak için yetkilendirilmiş tek kurum olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşebilirsiniz. Yılların deneyimine sahip danışmanlarınız size her türlü desteği vereceklerdir.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!